Hakkımızda3

Home » Hakkımızda3

Hiç bir çaba harcamadan planladığımız zamanda çocuk sahibi olabilmek hepimizin temel arzusudur. Ancak ne yazık ki bu har zaman mümkün olmayabilir ve çocuk sahibi olabilmek için beklemek zorunda kalabiliriz veya uzun ve yorucu araştırmalardan geçip çeşitli tedaviler görmemiz gerekebilir. Bu sürecin bir çok açıdan zorluklar içerdiğinin farkındayız.

Bu dönemde üzüldüğünüzü, yorulduğunuzu, maddi ve manevi olarak yıprandığınızı, zaman zaman hayal kırıklığı, çaresizlik, suçluluk hatta kıskançlık gibi duyguları yaşadığınızı biliyoruz. Eğer siz ve eşiniz bir yıldan uzun zamandır çocuk sahibi olmak istiyor ama başarılı olamıyorsanız, artık yalnız değilsiniz.

1995 yılından beri nerdeyse 20 yıla yaklaşan bir süredir Üreme Tıbbı alanında hizmet veren ekibimiz, 10 yılı aşkın bir süredir 2002 yılında kurulan “Özel Ankara Tüp Bebek Merkezinde” çalışmalarını sürdürmektedir.

Güncel teknolojiyi ve insan unsurunu ön plana çıkaran merkezimiz, dünya standartlarında cihazları, sevecen ortamı ve daha önemlisi deneyimli kadrosuyla sizlerin hizmetindedir. Amacımız sizlerin birey olarak kendinizi güvende ve huzurlu hissedeceğiniz bir ortamda, memnuniyetinizi ön planda tutarak, bilimsellikten ve tıbbi etik kurallarından ödün vermeden hizmet almanızı sağlamaktır.

Konusunda deneyimli Kadın Doğum, Üroloji, Anestezi ve Genetik Uzmanlarımız, embriyologlarımız, androloglarımız ve hemşirelerimizle birlikte tüm ekibimiz sizlere bu zor ve özveri isteyen tedavi sürecinde yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır. Siz bu mücadeleye karar verdiğinizde sonuna kadar sizin yanınızda olacağımızdan ve sizinle birlikte sorununuza çözüm arayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Her geçen yıl büyüyen ve güçlenen Ankara Tüp Bebek Ailesi Sağlık Bakanlığı tarafından 2009 yılından itibaren bir eğitim kuruluşu olarak yetkilendirilmiştir ve Tüp bebek alanında klinik ve laboratuvar eğitimi vermektedir. Bu nedenle bilimsel alandaki gücünü meslektaşlarının eğitimi ve daha yaygın bir işbirliğinin oluşturulması için kullanmayı ilke edinmiştir.

Ayrıca Tüp Bebek uygulamaları dışında gebelik takibi ve doğum, her türlü jinekolojik problem ve menopoz gibi kadın sağlığını ilgilendiren tüm konularda yetişmiş doktorlarımızla sizlere yardımcı olmayı ümit etmekteyiz.

Web sitemizde sizlere çocuk sahibi olamama nedenleri, bu nedenle yapılabilecek incelemeler ve tüm tedavi yöntemleri konusunda bilgiler vermeye çalıştık. Çalışmalarımızı diğer sosyal medya alanlarımızdan da izleyebilirsiniz.

Mutluluğunuz hepimizin mutluluğudur.
Saygılarımızla
Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi