Kontrollü ve Sınırlı Sayıda Çiftle Tüp Bebek Tedavilerine Başlıyoruz!

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi olarak Covid-19 hastalığının, yayılmasının önlenmesi kapsamında tüp bebek uygulamalarına ara vermiştik.

Hastalığın ülkemizdeki seyrini ve normalleşme sürecini göz önüne alarak Haziran ayından itibaren kaldığımız yerden tedavilerimize devam ediyoruz.

Sizlerin ve bizlerin sağlığı için daha güvenli bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Teması en aza indirmek önlemlerin başında yer alıyor. Bu nedenle Haziran ayı için en fazla 20 çiftin tedavisini öngörmekteyiz.

Bu süreçte merkezimizdeki hijyen ve covid-19 önlemlerini daha da sıkılaştırdık.

Sizlerden, bekleme alanında yoğunluğu önlemek adına randevusuz gelmemenizi, eşler dışında refakatçi getirilmemesini ve randevu saatine yakın bir zamanda merkezimizde bulunmanızı rica ederiz.

Covid 19 hastalığından korunmanın olmazsa olmazlarından olan sosyal mesafe kurallarına uymanızı, maske kullanımına merkez içerisinde de dikkat etmenizi özellikle hatırlatmak isteriz.

Gelecek aylarda Covid-19 hastalığının ülkemizdeki seyiri ile ilişkili olarak tüp bebek uygulamalarının sayısını arttırmayı planlanmaktayız.

Covid-19 hastalığı belirtilerinden birini taşıyorsanız ( 38° üstünde ateş, nefes darlığı, sırt ağrısı, koku ve tat alma kaybı gibi) veya hasta bir kişi ile şüpheli bir temasınız olduysa merkeze gelmeden önce mutlaka doktorlarımızla telefonda görüşmeyi talep ediniz.

Saygılarımızla

Whatsapp : 0533 744 53 74

Telefon : 0312 472 33 34

Online Randevu : www.ankaratupbebek.com.tr

Çetin Emeç Bulv. 1065. Cd. No: 2/A Öveçler / Ankara

Telefon

Telefon

(0312) 472 33 34

E-mail

E-mail

info@ankaratupbebek.com.tr

Randevu Formu

Randevu Formu

Online Randevu