Neden Ankara Tüp Bebek2

Home » Neden Ankara Tüp Bebek2

Ankara-Tup-Bebek-Merkezi-6

Ülkemizde ÜYTE (Tüp Bebek) uygulamaları yasal kontrol altındadır ve bu yasal düzenlemeye göre kurulur ve denetlenirler. Ankara Tüp Bebek Merkezi bu yasal düzenlemlere göre 2002 yılında kurulmuştur ve yasal olarak düzenli denetime tabidir. Bina, ekip ve ekipman konusunda tüm bu yasal denetimlerden şu ana kadar herhangi düzensizlik olmaksızın başarıyla geçmiştir.

Ülkemizde ÜYTE eğitimi veren merkezler arasında bulunan 6 özel tüp bebek merkezinden biriyiz ve eğitim veren tek müstakil merkez durumundayız. Bu özelliği ile ekibinde akademisyenler ve doktora sahibi hekimlerin varlığı ile aynı zamanda bilimsel çalışmalar yürüten bir merkeziz. 2009 yılından beri Kadın Doğum Uzmanları ve Embriyologlar için Tüp Bebek Eğitimi veriyoruz.

Ülkemizde tüp bebek uygulamaları belirli kriterler içerisnde SGK tarafından desteklenmektedir. Ankara Tüp Bebek Merkezi SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından biri olarak SGK denetimlerinede açıktır.

İnfertilite sorunu yaşayan çiftlerin merkezimizi seçme ve meslektaşlarımızın hastalarına ATB’ini önermeleri için yukarda sıralanan özellikler dışında çok sayıda neden bulunmaktadır. Türkiye’nin Tüp Bebek konusunda en eski ve en deneyimli ekiplerinden biri olarak sadece klinisyenlerimiz değil, embriyoloji kadromuz, hemşire ve yönetici kadromuz aynı deneyimi hastalarımız ve siz meslektaşlarımızla paylaşmaktadır.

En güncel tedavi yöntemlerini bilimsel ve etik kurallardan asla taviz vermeden uygulamayı garanti ediyoruz.

Alanımızda yazdığımız kitaplar ve makalelerimizle sadece ticari bir kuruluş olmadığımızı kanıtlıyoruz.

Sevecen ortamımız, yüksek teknolojimiz, ve çiftlerle kurduğumuz psikolojik iletişim ile sadece tıbbi ya da ticari bir faaliyet gerçekleştirmediğimizin farkında olarak önemli bir sosyal sorumluluğu yerine getiriyoruz.

Çalışanlarımız ve iş arkadaşlarımızla bir aile ortamında dostça ve arkadaşça bir iletişim platformunda bize başvuran hastalarımızı ailemizin birer üyesi olarak kabul ediyor ve kucaklıyoruz.