Tüp Bebek Fiyatları

Tüp Bebek Fiyatları 2016 (Tüp bebek maliyeti, tüp bebek Fiyatları 2016 Ankara)

Çiftler, Tüp Bebek Tedavisi yaptırmaları gerektiğini öğrendiklerinde Tüp Bebek Merkezi arayışına girmektedirler. Tüp Bebek merkezi seçerken temel kriterlerden biri maalesef tüp bebek fiyatları olmaktadır. Çiftlerin elbette ki geçim standartlarına göre tüp bebek fiyatlarını düşünmeleri doğaldır, ancak seçim kriteri kesinlikle fiyat olmamalıdır. Tedavi öncesi değerlendirme, ekibin deneyimi, teknoloji ve kullanılan ekipman, ruhsatlı bir merkez olması ve doktorunuzun ve tüm ekibinin sizin amacınızı ortak amaç olarak görmeleri, sizinle ekibin uyumu olmazsa olmaz temel faktörlerdir.

Tüp Bebek Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tüp Bebek Tedavisi fiyatlarını belirlemede çalışan ekibin deneyim düzeyi, sterilizasyon, havalandırma ve kullanılan ekipman gibi alt yapı ve bunun idamesine yapılan yatırım, kullanılan sarf malzemelerinin yurtdışından gelmesi nedeniyle oluşan kurdan etkilenme durumu gibi çok sayıda faktör göz önüne alınınca sabit ve düşük bir fiyat uygulamak zordur. Ayrıca tedavi masrafları çiftlere ve uygulanacak tedavi seçeneklerine göre farklılık göstermektedir. Ülkemizde dünya ile eş başarıda çalışan merkezler bile maalesef dünyadaki Tüp Bebek Tedavi fiyatlarının çok çok altında ücretlerle çalışmak zorundadır.  Bu nedenle  yüksek gebelik başarısına, deneyimli bir ekibe ve standarlarını koruyan bir laboratuvara sahip Tüp Bebek Merkezinin fiyatlarını çok düşürmesi  mümkün ve anlaşılabilir değildir.

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi olarak, 20 yıllık deneyime sahip  bir ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dünya ve Sağlık Bakanlığımızın öngördüğü standartları belirlemiş ve koruyan Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi “Mutluluğunuz hepimizin mutluluğudur” prensibiyle hizmet vermektedir. SGK ile anlaşmalı olan Merkezimizden Tüp Bebek tedavi fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla ön görüşme yapmak için randevu alabilirsiniz ya da bizleri 0 312 472 334 / 0 533 744 53 74 nolu telefonlardan arayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi

Çetin Emeç Bulv. 1065. Cd. No: 2/A Öveçler / Ankara

Telefon

Telefon

(0312) 472 33 34

E-mail

E-mail

info@ankaratupbebek.com.tr

Randevu Formu

Randevu Formu

Online Randevu